Karta pobytu dla przedsiębiorcy – Q&A z INFO.OPT 26.11.2021 r.

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczące legalizacji pobytu i działalności gospodarczej w Polsce. Konsultanci Infolinii i Informacji INFO.OPT z Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą w takich sprawach jak:

  • wybór właściwej ścieżki legalizacji pobytu w przypadku prowadzenia spółki lub jednoosobowej działalności gospodarczej,
  • uzyskanie karty pobytu w celu prowadzenia działalności,
  • wymogi dotyczące prowadzonej działalności,
  • prawa i obowiązki w trakcie postępowania legalizacyjnego,
  • INFO.OPT – wsparcie informacyjne dla przedsiębiorców.

Konsultanci INFO.OPT udzielają informacji w języku polskim i angielskim. Zapraszamy w środę 26 listopada w godz. 10:00 – 14:00 w Biznesowym Punkcie Konsultacyjnym CSHUB – One-stop-shop w Jurcie na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego (przy pawilonie F).

Wydarzenie jest częścią Projektu Wojewody Małopolskiego nr 15/10-2019/OG-FAMI współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Scroll to Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status