Karta pobytu dla studenta – otwarte konsultacje

Zapraszamy na indywidualne konsultacje dotyczące legalizacji pobytu i pracy w Polsce. Tym razem zapraszamy szczególnie studentów i studentki krakowskich uczelni oraz osoby planujące podjęcie studiów. Konsultanci Infolinii i Informacji INFO.OPT z Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i doradzą w takich sprawach jak:
  • kto może aplikować o kartę pobytu w celu studiów,
  • kiedy i jak przygotować aplikację o kartę pobytu w celu studiów,
  • pomoc w przygotowaniu wniosku o legalizację pobytu i sprawdzenie dokumentów,
  • co można zrobić, aby czas postępowania i oczekiwania na kartę pobytu był jak najkrótszy,
  • jak korzystać ze wsparcia informacyjnego INFO.OPT.
Konsultanci INFO.OPT udzielają informacji w języku polskim i angielskim. Zapraszamy w piątek 24 września w godz. 10:00 – 14:00 w Biznesowym Punkcie Konsultacyjnym CSHUB – One-stop-shop w Jurcie na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego (przy pawilonie F). Wydarzenie jest częścią Projektu Wojewody Małopolskiego nr 15/10-2019/OG-FAMI współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.
Logo Unie Europejskiej Fundusz Azylu Migracji i Integracji
Scroll to Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status