Plakat webinar

Webinar legalizacja pobytu oraz pracy obywateli Wielkiej Brytanii i członków ich rodzin

5 lutego 2021 r., w godzinach od 11:00 do 12:00, w siedzibie Wydziału Spraw Cudzoziemców Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie (ul. Przy Rondzie 6) odbędzie się spotkanie informacyjne – webinar dla pełnomocników oraz osób reprezentujących obywateli Wielkiej Brytanii i członków ich rodzin dotyczące legalizacji pobytu oraz pracy tych osób po zakończeniu okresu przejściowego, związanego z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Celem spotkania jest przede wszystkim zapewnienie pomocy w zrozumieniu skomplikowanych przepisów, wyjaśnienie zagadnień proceduralnych pojawiających się w toku spraw urzędowych oraz przybliżenie praktyk stosowanych w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Projektu Wojewody Małopolskiego nr 15/10-2019/OG-FAMI współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.
Serdecznie zapraszamy!

Scroll to Top
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status